Piknik “Okiem Psa” – Poznaj jego cele

 

Nasza Fundacja organizuje piknik zatytułowany „Okiem psa”. Ma on na celu upowszechnienie w społeczeństwie wiedzy o pracy psa przewodnika. Niestety w Polsce jest ona jeszcze ciągle niewystarczająca. Pragniemy promować naszą Fundację jako organizację, która działa na rzecz osób niewidomych poruszających się z psami i walczy z wszelkimi przejawami ich dyskryminacji.

Chcemy także, by jak najwięcej osób dowiedziało się, jak szkodliwe może być przeszkadzanie psu w czasie pracy. Podczas naszej imprezy zaplanowaliśmy pokaz pracy z psem przewodnikiem, żeby każdy z zainteresowanych mógł zapoznać się z zagadnieniem nie tylko w teorii.

Ponieważ nasz piknik będzie imprezą rodzinną, przewidujemy także atrakcje dla dzieci, m.in. obecność psów, z którymi będzie się można bawić.

Będziemy także sprzedawać akcesoria dla psów i inne gadżety, a cały dochód z tej sprzedaży przeznaczymy na szkolenie psów przewodników, gdyż jest to proces bardzo kosztowny.

Bliższe szczegóły podamy niebawem, ale już teraz serdecznie zapraszamy i zachęcamy, by w swoim wakacyjnym kalendarzu zechcieli państwo zarezerwować sobie piątkowe popołudnie dnia 26 sierpnia.

Odpowiedz

Komentarz: