Poszukujemy wolontariuszy

W związku z organizowanym przez naszą fundację piknikiem pt. „Okiem psa”, który odbędzie się 26 sierpnia, szukamy wolontariuszy.

Tydzień przed imprezą odbędą się warsztaty organizacyjne podczas których wolontariusze zostaną poinformowani na czym będzie polegała ich pomoc związana z piknikiem. Dowiedzą się też jak konstruktywnie współpracować z osobami niewidomymi, np. jak być ich przewodnikami, opisywać przestrzeń, itp. W miarę możliwości prosimy wszystkich chętnych o udział w tym szkoleniu. Po jego odbyciu wręczymy certyfikaty. Osobom zaangażowanym w inne prace woluntarystyczne będziemy udzielać naszej rekomendacji.

Praca wolontariuszy będzie polegała na:

rozwieszaniu plakatów w różnych punktach miasta, w placówkach organizujących wakacje w mieście i w innych obiektach użyteczności publicznej,

pomocy w obsłudze samego pikniku – organizacja kącika dla dzieci, (wsparcie podczas zabawy z psami, praca w kąciku malowania twarzy), sprzedaż akcesoriów dla psów, prace porządkowe, np. wskazywanie, gdzie znajdują się poszczególne stoiska, itd.

pomoc w sprzątaniu po pikniku.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

22 412 10 99 22 408 41 49 508 375 019

magdalena.raczynska@piesprzewodnik.org.pl

joanna.witkowska@piesprzewodnik.org.pl

Odpowiedz

Komentarz: