Idą święta…

Znów bardzo dawno nic z Redzikiem nie pisaliśmy, ale, wiecie, te nasze panie… One są tak bardzo zapracowane, że na skromne psie tekściki brakuje im czasu.

Jednak idą Święta, a tego już nawet my, psy, nie możemy przeoczyć, bowiem wigilia to dzień szczególny nie tylko dla ludzi, dla nas też. Przecież w tym jedynym dniu, a raczej w nocy, będziemy mówić ludzkim głosem. Jednak ponieważ nikt oprócz naszych właścicielek nie będzie nas wtedy słyszał, już teraz pragniemy z Redzikiem złożyć Wam najlepsze życzenia.

Niech te Święta będą piękne, spędzone w miłej, rodzinnej atmosferze, w radości i spokoju, a Wasze zwierzaki niech mówią Wam tylko miłe rzeczy.

Nie zapominamy również o naszych kolegach i koleżankach po fachu. Wam, drogie psy przewodniki płci obojga, życzymy by Wasi właściciele wybawili się z Wami za wszystkie czasy. Niech nie zabraknie biegania po ulubionym parku, drapania za uszkami i innych pieszczot, a ze świątecznego stołu spadnie niejeden smakowity okruszek, choć Asia i Jola nie byłyby z tego zadowolone. Na pewno nic nam nie zrzucą, pozostaje więc tylko marzyć i liczyć na szczęśliwy traf.

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Bryś i Red

2 komentarze do “Idą święta…”

  1. Magda pisze:

    Wam tez wszystkiego, co najlepszee, a wy jak woim psiakom zabezpieczacie łapki przed sola ?

  2. klaudia nowakKlaudia Nowak pisze:

    Ja również życzę wszystkiego co najleprze wam i waszym psiakom

Odpowiedz

Komentarz: