Zapraszamy na szkolenie dla osób pracujących z psami przewodnikami

Masz psa przewodnika – niezastąpionego pomocnika i przyjaciela! Chcesz zapewnić mu jak najlepsze warunki życia i poszerzyć swoją wiedzę tak, by Wasza współpraca była dobra i efektywna.

Fundacja „Vis Maior” zaprasza na bezpłatne szkolenie dla właścicieli psów przewodników, które odbędzie się w dniach 14-19 lutego 2014 w Warszawie przy ul. Dankowickiej 18.

Warsztaty obejmą zajęcia z psychologiem, trenerem psów, weterynarzem i tyflopedagogiem. Będzie to niepowtarzalna możliwość poszerzenia wiedzy na temat wszelkich aspektów pracy z psem przewodnikiem, ale także spotkania i wymiany doświadczeń z innymi właścicielami futrzastych pomocników.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: j.witkowska@fundacjavismaior.pl lub pod numer telefonu: 22 408 41 49. Osoby, posiadające psy przewodniki z innych organizacji niż Fundacja „Vis Maior” i Fundacja „Pies Przewodnik”, prosimy o przesłanie skanu certyfikatu psa pocztą elektroniczną.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Wiele potrafię bezwzrokowo 2013”, dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Odpowiedz

Komentarz: