Po urodzinach czyli dostojny jubilat zaprasza na konferencję

Witajcie,

ostatnio nie zaglądałem na naszego bloga, ponieważ pisałem projekty, sprawozdania, publikacje. Suma summarum wracałem do domu przed północą. Na szczęście wczoraj urodzinowo i świątecznie rozprostowałem swoje dostojne kości.

Przyznam się Wam, że właśniewczoraj skończyłem już 9 lat i niby wkrótce powinienem pójść na zasłużoną emeryturę. Jacek, szwagier Joli, zastanawiał się nawet, czy nie wybieram się na manifestację związaną z przedłużeniem wieku emerytalnego. Ja jednak jestem pracoholikiem, zupełnie jak moja pani i ciągle mam mnóstwo krzepy, której pozazdrościłby mi niejeden młodzik.

I tak to, z moją pluszowo wypoczętą głową, wchodzę sobie przed kilkoma minutami do netu, a tu co ja widzę; znowu Bryś mnie mile zaskoczył, pamiętając o moich urodzinach. Kiedyś już gościłem u niego, jako kuracjusz, a teraz on składa mi życzenia. Co tu dużo mówić: jest miły, koleżeński i może przy mnie nauczył się dobrych manier. Nawiasem mówiąc dziewczyny z taką Karoliną instruktorką orientacji przestrzennej, pewnego razu wymyśliły zabawę, w zgadywanie: kim byłby Twój pies, gdyby URODZIŁ się człowiekiem? No i Brysiek według nich, zostałby pielęgniarką, A ja do swojego zawodu się nie przyznam.

Dzisiejszej nocy śniłem sobie urodzinowy sen dla pluszowych oldboy’ów o tym, że „marchewkowe pole rośnie wokół mnie…”

Przejdę może do news’ów: dzisiaj jeszcze dziewczyny opowiedzą o nas w reportażu Polskiego Radia. Muszę posłuchać, jak im pójdzie. Poza tym zapraszam Was wszystkich na konferencję. Jeśli chcecie poznać Bryśka, mnie i może jeszcze jakichś naszych kumpli po fachu, to podaję telefon Fundacji „Vis Maior” 224084149. Pod tym numerem rejestrują się goście, a słyszałem, że są jeszcze wolne miejsca. Nawiasem mówiąc, Brysiek będzie również występował, jako aktor w filmie, pokazywanym na konferencji, a Asia o nim opowie. Serdecznie Was pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

Red

1 komentarz do “Po urodzinach czyli dostojny jubilat zaprasza na konferencję”

  1. Klaudia Nowak pisze:

    Gratulacje dla jubilata oby tak dalej sobie radzil

Odpowiedz

Komentarz: